menuordersearch
darbhoshmand.ir

درباره ما

لگوی سایت
(3)
(4)
درباره ما

امروزه ما انسانها در جوامعی زندگی می‌کنیم که پیشرفت جزئی از تار و پود ماست از این رو مجموعه نوین از این ماجرا مستثنی نبوده و نخواهد بود.

این مجموعه فعالیت خود را در زمینه فروش انواع درب برقی و قطعات یدکی و تعمیرات کاملا تخصصی بردهای الکترونیکی از سال 89 به نام روشن آغاز نمود و با توجه به نیاز روز جامعه در هر دوره از زمان تکنولوژیهای روز را به مجموعه اضافه نمود.

این مجموعه اکنون نصب و اجرای انواع درب اتوماتیک چون جک پارکینگی و شیشه ای و ریلی و سایبان برقی و دربهای زیر سقفی و خاص را بر عهده می‌گیرد

ما در مسیر تجارت خود همواره تلاش کردیم که قیمت نهایی را برای مشتریان خود تا حد امکان به حد اقل برسانیم.

در راستای این هدف شرکت با اقدام به اخذ نمایندگی اصلی ترین جز درب اتوماتیک رول آپ یعنی تیغه کرکره  به اهداف خود جامه ی عمل پوشانید و همچنین با این اقدام همکاران زیادی را تحت پوشش خود قرار داد

بوسیله ی به کارگیری نیروهای مجرب ،جوان و با انگیزه همراه دانش روز و بررسی بازارهای داخلی ،انتخاب بهترین برندها و کسب استانداردهای روز دنیا و خدمات ۲۴ ساعته، رضایت مشتریان خود را جلب کرده و جایگاه خود را در بازارهای متلاطم امروز محکم تر کرد.

این شرکت نصب درب اتوماتیک را به شکل یک نقطه نمیبیند بلکه به آن به صورت یک پروسه نگاه می‌کند بنا براین به مشتریان خود گارانتی مطمئن ارائه می‌کند که توسط خود شرکت برعهده گرفته می‌شوند.

ما مشتر ی را در زمان برخورد به مشکل تنها نمی‌گذاریم و خدمات خود را تا زمانی که وعده دادیم صادقانه و سریع اجرا می‌نماییم.

با گسترش حضور شما در فضای مجازی شرکت از این لحاظ نیز پا به پای شما خدمات خود را به فضای مجازی آورده که سرویس گیرنده در سریع ترین زمان ممکن و با چشمی باز خدمات مورد نیاز خود را انتخاب کند.ما در وبسایت خود و سایر رسانه های مجازی پاسخگوی دائم به مشتریان خود هستیم.

در نهایت با توکل به خداوند،حمایت مشتریان و همت و پشتکار مدیران و پرسنل می‌توانیم روز به روز به هدف خود یعنی افزایش خدمات با رضایت مشتری نزدیک تر شویم.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر